Drodzy  Kandydaci, już w pierwszą sobotę po świętach Wielkanocnych, czyli 6 kwietnia 2024 od godziny 10.00 do 15.00 serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty UKSW, który odbędzie się w Auditorium Maximum UKSW na kampusie przy ul. Wóycickiego 1/3 w Warszawie. Będzie można wziąć udział w licznych lekcjach pokazowych, warsztatach, zajęciach laboratoryjnych, które poprowadzą wykładowcy i studenci z UKSW. Nasz Instytut ma do zaproponowania następujące atrakcje:

  1. Kierownik kierunku Ochrona Dóbr Kultury i Środowiska dr Katarzyna Ponińska zaprezentuje kierowany przez siebie kierunek oraz wygłosi 45-minutowy wykład na temat: O fałszowaniu dzieł sztuki, ponadto poprowadzi warsztaty linorytnicze dające możliwość samodzielnego wykonania odbitki graficznej
  2. dr Piotr Chabiera oraz mgr Ada Szmulik wygłoszą dwa 45-minutowe wykłady na temat: Kolekcjonerzy i donatorzy kolekcji polskich. Wybrane przykłady.

Poza tym studenci z Koła Naukowego Historii Sztuki działającego pod opieką dr Magdaleny Łaptaś zaprezentują swoją działalność.

Można zatem przyjść i przekonać się osobiście, czy warto u nas studiować… Czekamy na Was!