ZARZĄDZANIE
DZIEDZICTWEM KULTUROWYM

Pełnomocnik IHS
ds studiów ZDK II stopnia
dr Bartłomiej Gutowski

b.gutowski@uksw.edu.pl


Zarządzanie dziedzictwem kulturowym

Od roku akademickiego 2019/2020 uruchomiony został II stopień (studia magisterskie) kierunku Zarządzanie Dziedzictwem Kulturowym. Prowadzony jest on wspólnie przez Instytut Archeologii oraz Instytut Historii Sztuki.

Jesteś ciekawy świata, myślisz nietuzinkowo, masz szerokie zainteresowania? Multidyscyplinarne studia Zarządzanie Dziedzictwem Kulturowym na UKSW to wybór najlepszy dla Ciebie!
 
Dlaczego?
 
•   U nas nie będziesz się nudzić
Na ZDK proponujemy interdyscyplinarne podejście, u nas możesz połączyć pasję do sztuki, miłość do kultury i potrzebę znajomości PR. Dowiesz się o archeologii i prawie, konserwacji i ekonomii, antropologii i geofizyce. Wybierzesz to, co najbardziej Cię interesuje!
 
•   Szeroki rynek pracy
Po ZDK możesz pracować w muzeach i innych instytucjach kultury, fundacjach, urzędach ochrony dziedzictwa, polskich ministerstwach i światowych instytucjach zajmujących się dziedzictwem kulturowym (np. UNESCO), a także marketingu, PR i turystyce. Dzięki nam nie dasz się zaszufladkować!
 
•   Nie tylko teoria ale i praktyka
Nudzą Cię studia zza biurka? Na naszych zajęciach wykorzystasz wiedzę w praktyce, zrobisz reklamę, hasło promocyjne i zaprojektujesz wystawę. Weźmiesz udział w ciekawych praktykach i wyjazdach naukowych!


•   Z nami zmienisz świat!
Chcesz satysfakcjonującej pracy pełnej wyzwań, która pomoże Ci zmieniać rzeczywistość? Dzięki nam możesz ratować zabytki, dbać o dziedzictwo kulturowe, a także promować kulturę i sztukę.


ADRES:

ul. Wóycickiego 1/3, bud. 23
01-938 Warszawa
wnhs@uksw.edu.pl

KIEROWNIK DZIEKANATU
SEKRETARIAT DZIEKANA
POSTĘPOWANIA DOKTORSKIE
pok. 223
tel. 22 5696849 w. 849
pon.- pt. godz. 8.00-15.00


NAPISZ DO NAS